İlelebet Belge İstiyor mu?

yazar:

kategori:

İlelebet Belge İstiyor mu?

İlelebet Belge İstiyor mu?İlelebet sitesi, siteyi ilk kez kullanacaklar için birtakım belgeler istemektedir. Bunları da ‘genel kurallar’ sekmesi ortamında madde madde belirtmiştir. Bir defaya özgü olarak belgeleri göndermeniz üyeliğinizi kullanmaya devam etmeniz için yeterli olacaktır. İlelebet belge istiyor mu sorusuna karşılık, para çekme ve kayıt aşamalarında istendiğini söyleyebiliriz. Para çekme aşamasında,  kimlik belgesi ve ikametgah belgesinin bir adet kopyası istenmektedir. Hem de kredi ya da debit kart kullanacaksanız kart bilgilerinizin bir alanı da dilenenler arasındadır. Bu şekilde kimlik doğruluğunu sağlama işlemi tamamlanmaktadır. Yanı sıra, müşteri temsilcisinin yetersiz bulması üzerine ek belge isteği de istenebilir.

İlelebet Kayıt Sırasında Belge Göndermek Güvenli mi?

İlelebet sitesi, belirtildiği üzere, tek bir sefere mahsus olmak üzere kimlik, ikametgah belgelerini talep etmektedir. E- mail vasıtasıyla göndermeniz gereken belgelerin dışında ek bir belge göndermeniz gerekmiyor. Bununla birlikte, İlelebet belge göndermek itimatla mi mevzusu ile alakalı, sitenin kurallar evresinde da görebileceğiniz üzere, rastgele bir olumsuzluk görünmüyor. Çuraçao üzerinden lisanslı belirleme edilen sitede, şifreleme sistemleri de kullanılmaktadır. Siteye ait bulunduğuna emin bulunduğunuz, müşteri hizmetlerine belgelerinizi gönderebilirsiniz.

İlelebet Evrak Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belge gönderirken, bütün bilgilerinizin net ve kusursuz şekilde evrak üzerinde yer aldığına ilgi etmelisiniz. Aynı vakitte bütün bilgilerin %100 doğru olması ve sitenin istediği şekilde iletilmesi gerekiyor. Kayıt formunda belirtmiş bulunduğunuz bilgilerin site yönünden da onaylanması lazım. Bu yüzden, İlelebet evrak gönderirken ilgi edilmesi gerekli belirleme edilenler arasında, bu bilgilerin örtüşmesi gerekliliğini de unutmayın.  Para çekme işlemleri için de kartınızın ön yüzüne ait bir fotoğraf istenebiliyor. Burada kart numaranızın ilk ve son 4 hanesinin görülmesi sayılı, diğer 8 haneyi gizleyebiliyorsunuz. Müşteri operatörünün arzusuna göre, ek sayfa ya da gene gönderme de yapılabilirsiniz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir